Kampnr | Dato | Tid | Række/Pulje | Hjemme | Ude | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
02. maj
18:00
Dragør 2
2
Fremad Amager 2
1
U19 Drenge 1 (05/06) Forår P1
|
|||||||||||||||||||
02. maj
18:30
Amager Pigefodbold 2
5
HIK
1
U13 Piger Mester (11) 8:8 Forår dommerløs Mester
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
05. maj
10:00
Union 1
Dragør BK 1
U8 Drenge 2 (16) 5:5 Forår Hvid
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
05. maj
10:00
B 1903 2
Oversidder
U8 Drenge 2 (16) 5:5 Forår Hvid
|
|||||||||||||||||||
05. maj
10:00
Oversidder
Fremad Amager 1
U8 Drenge 3 (16) 5:5 Forår Grå
|
|||||||||||||||||||
05. maj
10:00
AB Tårnby 3
Dragør BK 3
U8 Drenge 3 (16) 5:5 Forår Grå
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
05. maj
10:25
Oversidder
Ørestad IF 3
U8 Drenge 3 (16) 5:5 Forår Grå
|
|||||||||||||||||||
05. maj
10:25
Dragør BK 3
B 1908 3
U8 Drenge 3 (16) 5:5 Forår Grå
|
|||||||||||||||||||
05. maj
10:25
Union 1
Frem 1
U8 Drenge 2 (16) 5:5 Forår Hvid
|
|||||||||||||||||||
05. maj
10:25
Oversidder
Ørestad IF 2
U8 Drenge 2 (16) 5:5 Forår Hvid
|
|||||||||||||||||||
05. maj
10:50
Frem 1
B 1903 2
U8 Drenge 2 (16) 5:5 Forår Hvid
|
|||||||||||||||||||
05. maj
10:50
Ørestad IF 2
Dragør BK 1
U8 Drenge 2 (16) 5:5 Forår Hvid
|
|||||||||||||||||||
05. maj
10:50
Ørestad IF 3
AB Tårnby 3
U8 Drenge 3 (16) 5:5 Forår Grå
|
|||||||||||||||||||
05. maj
10:50
B 1908 3
Fremad Amager 1
U8 Drenge 3 (16) 5:5 Forår Grå
|
|||||||||||||||||||
05. maj
11:15
AB Tårnby 3
Oversidder
U8 Drenge 3 (16) 5:5 Forår Grå
|
|||||||||||||||||||
05. maj
11:15
Fremad Amager 1
Dragør BK 3
U8 Drenge 3 (16) 5:5 Forår Grå
|
|||||||||||||||||||
05. maj
11:15
B 1903 2
Union 1
U8 Drenge 2 (16) 5:5 Forår Hvid
|
|||||||||||||||||||
05. maj
11:15
Dragør BK 1
Oversidder
U8 Drenge 2 (16) 5:5 Forår Hvid
|
|||||||||||||||||||
05. maj
11:30
Dragør BK 1
KB 5
U12 Drenge 2 (12) 8:8 Forår Grøn
|
|||||||||||||||||||
05. maj
11:40
Frem 1
Ørestad IF 2
U8 Drenge 2 (16) 5:5 Forår Hvid
|
|||||||||||||||||||
05. maj
11:40
Ørestad IF 3
B 1908 3
U8 Drenge 3 (16) 5:5 Forår Grå
|
|||||||||||||||||||
05. maj
12:00
Dragør 3
B 1908 2
U14 Drenge 2 (10) Forår P2
|
|||||||||||||||||||
06. maj
22:00
Dragør BK 3
Oversidder
U13 Drenge 4 (11) 8:8 Forår dommerløs P4A
|
|||||||||||||||||||
07. maj
17:30
Dragør BK
FA 2000
U11 Piger 2 (13) 8:8 Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
07. maj
17:30
Dragør BK
Hvidovre IF
U11 Piger 3 (13) 8:8 Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
07. maj
18:00
Amager Pigefodbold
Vestia
U18 Piger (06/07) Forår 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
07. maj
18:30
Dragør
Cøpenhavn United
Kvinde Senior 1 7:7 Forår - Dommerløs P1
|
|||||||||||||||||||
07. maj
18:45
Dragør BK
GVI
U12 Piger 2 (12) 8:8 Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
07. maj
19:00
Dragør Bk.
IF Føroyar
Serie 1, P1 23/24 P1
|
|||||||||||||||||||
08. maj
17:30
Dragør BK 3
Valby 1
U11 Drenge 3 (13) 8:8 Forår Hvid
|
|||||||||||||||||||
08. maj
18:00
Dragør 2
B 1908 2
U15 Drenge M (09) Forår Mester
|
|||||||||||||||||||
08. maj
18:00
Dragør 3
Brønshøj / Fix 3
U15 Drenge 4 (09) Forår P4
|
|||||||||||||||||||
08. maj
18:00
Dragør BK
Oversidder
M+55 1 Forår - Dommerløs række P1
|
|||||||||||||||||||
09. maj
19:00
Dragør BK
Tårnby FF
M+40 M 7:7 Forår - Dommerløs Mester
|
|||||||||||||||||||
11. maj
12:00
Dragør BK
Tårnby FF
U16 Drenge 2 (08) Forår P2
|
|||||||||||||||||||
11. maj
14:00
Dragør 2
Frederiksholm Sydhavnen 3
Serie 3, P2/5 Forår P5
|
|||||||||||||||||||
12. maj
10:00
Dragør BK 1
Sundby Bk. 3
U12 Drenge 2 (12) 8:8 Forår Grøn
|
|||||||||||||||||||
12. maj
10:00
Dragør 2
B 1903
U17 Drenge 2 (07/08) Forår P2
|
|||||||||||||||||||
12. maj
10:00
Dragør 3
FB 2
U14 Drenge 2 (10) Forår P2
|
|||||||||||||||||||
12. maj
11:30
Dragør BK 2
CIK 2
U12 Drenge 3 (12) 8:8 Forår Orange
|
|||||||||||||||||||
12. maj
12:00
Dragør 2
Vanløse 2
U14 Drenge M (10) Forår Mester
|
|||||||||||||||||||
12. maj
12:00
Amager Pigefodbold 4
KFUM
U13 Piger 2 (11) 8:8 Forår 2024 dommerløs P2
|
|||||||||||||||||||
13. maj
22:00
Dragør BK
Oversidder
M+50 M 7:7 Forår - Dommerløs Mester
|
|||||||||||||||||||
14. maj
19:00
Dragør BK
Føroyar
M+45 1 7:7 Forår - Dommerløs Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
14. maj
19:00
Amager Pigefodbold 2
Oversidder
U16 Piger M (08/09) Forår P1
|
|||||||||||||||||||
14. maj
19:00
Dragør BK
FC Damsø 2
Serie 2, Kvinder Forår P1
|
|||||||||||||||||||
15. maj
17:30
Dragør BK 1
Østerbro IF 1
U11 Drenge 1 (13) 8:8 Forår Grøn
|
|||||||||||||||||||
15. maj
17:30
Dragør BK 2
Fremad Valby 2
U11 Drenge 2 (13) 8:8 Forår Orange
|
|||||||||||||||||||
15. maj
19:00
Dragør BK
Skovshoved IF
M+40 M 7:7 Forår - Dommerløs Mester
|
|||||||||||||||||||
15. maj
19:00
Dragør 2
Hvidovre IF 3
U13 Drenge 2 (11) 8:8 Forår dommerløs Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
16. maj
19:00
Dragør 2
Hvidovre IF 2
U19 Drenge 1 (05/06) Forår P1
|
|||||||||||||||||||
16. maj
19:00
Dragør 3
Vanløse 3
U15 Drenge 4 (09) Forår P4
|
|||||||||||||||||||
18. maj
12:00
Dragør
Vanløse
U16 Drenge M (08) Forår Mester
|
|||||||||||||||||||
18. maj
12:00
Amager Pigefodbold 3
Jægersborg BK
U16 Piger 1 (08/09) Forår 2024 P1
|
|||||||||||||||||||
21. maj
18:30
Amager Pigefodbold
B 1903
U18 Piger (06/07) Forår 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
21. maj
19:00
Dragør BK
B 1960
M+50 M 7:7 Forår - Dommerløs Mester
|
|||||||||||||||||||
21. maj
19:00
Dragør
Vestia
Kvinde Senior 1 7:7 Forår - Dommerløs P1
|
|||||||||||||||||||
22. maj
18:30
Amager Pigefodbold 2
Kastrup
U13 Piger Mester (11) 8:8 Forår dommerløs Mester
|
|||||||||||||||||||
22. maj
19:00
Dragør BK
Amager FF (2)
M+45 1 7:7 Forår - Dommerløs Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
22. maj
19:00
Dragør Bk.
B.93
M+32 Øst 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
23. maj
18:30
Amager Pigefodbold 3
Oversidder
U13 Piger 1 (11) 8:8 Forår dommerløs P1
|
|||||||||||||||||||
25. maj
10:00
Amager Pigefodbold 2
B 1908
U16 Piger M (08/09) Forår P1
|
|||||||||||||||||||
25. maj
10:00
Dragør BK 1
Oversidder
U12 Drenge 2 (12) 8:8 Forår Grøn
|
|||||||||||||||||||
25. maj
10:00
Dragør BK 3
Hvidovre IF 4
U11 Drenge 3 (13) 8:8 Forår Hvid
|
|||||||||||||||||||
25. maj
10:00
Dragør BK
Skjold
U11 Piger 3 (13) 8:8 Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
25. maj
11:30
Dragør BK
Hellas
U11 Piger 2 (13) 8:8 Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
25. maj
12:00
Dragør Bk.
Frederiksholm Sydhavnen
Serie 1, P1 23/24 P1
|
|||||||||||||||||||
25. maj
13:00
Dragør BK
B.93
U12 Piger 2 (12) 8:8 Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
25. maj
14:00
Dragør BK 2
Tårnby FF 2
U12 Drenge 3 (12) 8:8 Forår Orange
|
|||||||||||||||||||
25. maj
15:00
Dragør BK 3
Skjold 3
U13 Drenge 4 (11) 8:8 Forår dommerløs P4A
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:00
Dragør 2
Brønshøj 2
U17 Drenge 2 (07/08) Forår P2
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:00
KB 3
Dragør BK 2
U9 Drenge 1 (15) 5:5 Forår Hvid
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:00
Hvidovre IF 1
Tårnby FF
U9 Drenge 1 (15) 5:5 Forår Hvid
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:25
KB 3
B.93 2
U9 Drenge 1 (15) 5:5 Forår Hvid
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:25
Tårnby FF
B.93
U9 Drenge 1 (15) 5:5 Forår Hvid
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:50
B.93 2
Hvidovre IF 1
U9 Drenge 1 (15) 5:5 Forår Hvid
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:50
B.93
Dragør BK 2
U9 Drenge 1 (15) 5:5 Forår Hvid
|
|||||||||||||||||||
26. maj
11:15
Hvidovre IF 1
KB 3
U9 Drenge 1 (15) 5:5 Forår Hvid
|
|||||||||||||||||||
26. maj
11:15
Dragør BK 2
Tårnby FF
U9 Drenge 1 (15) 5:5 Forår Hvid
|
|||||||||||||||||||
26. maj
11:40
B.93 2
B.93
U9 Drenge 1 (15) 5:5 Forår Hvid
|
|||||||||||||||||||
26. maj
12:00
Dragør BK
Skjold
U16 Drenge 2 (08) Forår P2
|
|||||||||||||||||||
28. maj
18:30
Dragør BK
FA 2000 2
Serie 2, Kvinder Forår P1
|
|||||||||||||||||||
29. maj
19:00
Dragør Bk.
Næstved I.F.
M+32 Øst 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
29. maj
19:00
Dragør BK
Amager FF
M+40 M 7:7 Forår - Dommerløs Mester
|
|||||||||||||||||||
29. maj
20:30
Dragør BK
Hvidovre IF
M+50 M 7:7 Forår - Dommerløs Mester
|
|||||||||||||||||||
30. maj
18:30
Amager Pigefodbold 4
Union 2
U13 Piger 2 (11) 8:8 Forår 2024 dommerløs P2
|
|||||||||||||||||||
01. jun
10:00
Dragør BK
Nørrebro United
U11 Piger 3 (13) 8:8 Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
01. jun
10:00
Dragør BK 2
Hvidovre IF 3
U11 Drenge 2 (13) 8:8 Forår Orange
|
|||||||||||||||||||
01. jun
11:30
Dragør BK 1
Sundby Bk. 2
U11 Drenge 1 (13) 8:8 Forår Grøn
|
|||||||||||||||||||
01. jun
11:30
Dragør 2
KB 5
U13 Drenge 2 (11) 8:8 Forår dommerløs Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
01. jun
12:00
Dragør BK 2
Rødovre 3
U12 Drenge 3 (12) 8:8 Forår Orange
|
|||||||||||||||||||
01. jun
12:00
Amager Pigefodbold 3
Brønshøj / Fix 2
U16 Piger 1 (08/09) Forår 2024 P1
|
|||||||||||||||||||
01. jun
13:00
Dragør BK
Brønshøj BK
U11 Piger 2 (13) 8:8 Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
01. jun
14:00
Dragør 2
CBS Sport 3
Serie 3, P2/5 Forår P5
|
|||||||||||||||||||
01. jun
14:00
Dragør BK
HB
U16 Drenge 2 (08) Forår P2
|
|||||||||||||||||||
02. jun
10:00
Dragør 3
Hvidovre IF 3
U14 Drenge 2 (10) Forår P2
|
|||||||||||||||||||
02. jun
10:00
Skjold 1
Frem 1
U10 Drenge 1 (14) 5:5 Forår Grå
|
|||||||||||||||||||
02. jun
10:00
Oversidder
AB Tårnby 1
U10 Drenge 1 (14) 5:5 Forår Grå
|
|||||||||||||||||||
02. jun
10:00
B 1908 4
Kastrup 2
U10 Drenge 3 (14) 5:5 Forår Sort
|
|||||||||||||||||||
02. jun
10:00
Fremad Valby 3
Dragør BK 3
U10 Drenge 3 (14) 5:5 Forår Sort
|
|||||||||||||||||||
02. jun
10:00
Kastrup 2
Sundby Bk. 1
U9 Drenge 2 (15) 5:5 Forår Rød
|
|||||||||||||||||||
02. jun
10:00
Dragør BK 3
Hekla 2
U9 Drenge 2 (15) 5:5 Forår Rød
|
|||||||||||||||||||
02. jun
10:25
Kastrup 2
Sundby Bk. 2
U9 Drenge 2 (15) 5:5 Forår Rød
|
|||||||||||||||||||
02. jun
10:25
Hekla 2
Folehaven
U9 Drenge 2 (15) 5:5 Forår Rød
|
|||||||||||||||||||
02. jun
10:25
B 1908 4
Hekla 3
U10 Drenge 3 (14) 5:5 Forår Sort
|
|||||||||||||||||||
02. jun
10:25
Dragør BK 3
B 1908 3
U10 Drenge 3 (14) 5:5 Forår Sort
|
|||||||||||||||||||
02. jun
10:25
Skjold 1
KB 1
U10 Drenge 1 (14) 5:5 Forår Grå
|
|||||||||||||||||||
02. jun
10:25
AB Tårnby 1
Dragør BK 1
U10 Drenge 1 (14) 5:5 Forår Grå
|
|||||||||||||||||||
02. jun
10:50
KB 1
Oversidder
U10 Drenge 1 (14) 5:5 Forår Grå
|
|||||||||||||||||||
02. jun
10:50
Dragør BK 1
Frem 1
U10 Drenge 1 (14) 5:5 Forår Grå
|
|||||||||||||||||||
02. jun
10:50
Hekla 3
Fremad Valby 3
U10 Drenge 3 (14) 5:5 Forår Sort
|
|||||||||||||||||||
02. jun
10:50
B 1908 3
Kastrup 2
U10 Drenge 3 (14) 5:5 Forår Sort
|
|||||||||||||||||||
02. jun
10:50
Sundby Bk. 2
Dragør BK 3
U9 Drenge 2 (15) 5:5 Forår Rød
|
|||||||||||||||||||
02. jun
10:50
Folehaven
Sundby Bk. 1
U9 Drenge 2 (15) 5:5 Forår Rød
|
|||||||||||||||||||
02. jun
11:15
Dragør BK 3
Kastrup 2
U9 Drenge 2 (15) 5:5 Forår Rød
|
|||||||||||||||||||
02. jun
11:15
Sundby Bk. 1
Hekla 2
U9 Drenge 2 (15) 5:5 Forår Rød
|
|||||||||||||||||||
02. jun
11:15
Fremad Valby 3
B 1908 4
U10 Drenge 3 (14) 5:5 Forår Sort
|
|||||||||||||||||||
02. jun
11:15
Kastrup 2
Dragør BK 3
U10 Drenge 3 (14) 5:5 Forår Sort
|
|||||||||||||||||||
02. jun
11:15
Oversidder
Skjold 1
U10 Drenge 1 (14) 5:5 Forår Grå
|
|||||||||||||||||||
02. jun
11:15
Frem 1
AB Tårnby 1
U10 Drenge 1 (14) 5:5 Forår Grå
|
|||||||||||||||||||
02. jun
11:40
KB 1
Dragør BK 1
U10 Drenge 1 (14) 5:5 Forår Grå
|
|||||||||||||||||||
02. jun
11:40
Hekla 3
B 1908 3
U10 Drenge 3 (14) 5:5 Forår Sort
|
|||||||||||||||||||
02. jun
11:40
Sundby Bk. 2
Folehaven
U9 Drenge 2 (15) 5:5 Forår Rød
|
|||||||||||||||||||
02. jun
12:00
Dragør 2
KB 3
U14 Drenge M (10) Forår Mester
|
|||||||||||||||||||
02. jun
14:00
Dragør 3
GVI 3
U15 Drenge 4 (09) Forår P4
|